Vagaru

Jak korzystać?

Vagaru to przyjazne, rajskie miejsce, w którym każdego dnia masz kontakt z realnym angielskim. Tutaj uczysz się z przyjemnością i wreszcie osiągasz efekty. Vagaru to wagary od szkolnych, tradycyjnych metod nauki z podręczników.


Vagaru przede wszystkim to ludzie. To wszyscy, którzy Vagaru tworzą i przede wszystkim wszyscy Vagarowicze, którzy się uczą i wzajemnie wspierają :) To ludzie, tacy jak Ty, którzy chcą mówić po angielsku, z którymi komunikujesz się każdego dnia, którzy Cię wspierają i dzięki którym możesz uczyć się jeszcze szybciej.

Ty samodzielnie decydujesz o tym, jak długo chcesz się uczyć. Pamiętaj jednak, żeby osiągnąć efekty, nauka musi odbywać się regularnie, każdego dnia.

Efektywna nauka odbywa się wtedy, kiedy uczysz się nowych umiejętności, a nie “odhaczasz” kolejne poziomy i “unity” w książce. Oznacza to, że rozkładasz cały proces nauki na małe kroki - każdy dzień jest małym krokiem, w którym osiągasz wyznaczony przez siebie krótkoterminowy cel (nabycie nowej umiejętności). 

Na przykład - "dzisiaj nauczę się zadawać pytania o czyjeś zainteresowania", jutro "nauczę się wynajmować samochód na wakacje", pojutrze "nauczę się swobodnie rozmawiać w czasie rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku na temat związany z moją pracą", itd. Podkreślam bardzo - nie jest ważne, jaka literka poziomu Cię określa, ważne jest to, jakie masz umiejętności i jakie chcesz jeszcze zdobyć!

  • Na Vagaru otrzymasz gotowe materiały do samodzielnej nauki: angażujące, współczesne, interaktywne. Powiem Ci, co konkretnie z nimi zrobić, jak je wykorzystać do skutecznej nauki.
  • ​​​Masz kontakt z native speakerem na żywo - do wyboru masz 50 godzin w miesiącu! 
  • Każda Twoja wiadomość pisemna (wiadomość w butelce) i poprawiony przez profesjonalnego lektora (KAŻDEGO DNIA możesz napisać taką wiadomość i zadać konkretne pytanie, na które otrzymasz odpowiedź i poprawę :). 
  • Poznajesz gramatykę w prawdziwych kontekstach.
  • Masz dostęp aż do pięciu poziomów zaawansowania i samodzielnie możesz decydować o swoim czasie nauki. 
  • Na Vagaru dowiesz się, JAK się uczyć, żeby wycisnąć jak najlepsze efekty. Otrzymujesz regularną dawkę motywacji.

Dam Ci wszystko, co jest NIEZBĘDNE do tego, żebyś Ty biegle mówił i mówiła po angielsku.

Ale. Jest jedno ale. Ja się za Ciebie nie nauczę. Ja daję Ci wszystkie narzędzia, sposoby, zadania, ćwiczenia i nagrody. Twoim zadaniem jest to zrobić. Skoncentrować się. Włożyć wysiłek!

Miarą Twoich efektów będzie Twój wysiłek włożony w naukę. A moim zadaniem jest sprawić, aby ten wysiłek był dla Ciebie przyjemny. Takie jest Vagaru :)


Masz więcej pytań o to jak uczyć się na Vagaru i jak korzystać, aby osiągnąć świetne efekty?
Zaglądnij do działu "Nauka na Vagaru"